nie dla acta

Fotografia, konceptualna, konceptualizm, sprzedaż odbitek, sprzedaż fotografii, fotografia artystyczna,fotografia artystyczna sprzedaż, eksperymentalna, eksperyment, abstrakcja, abstrakcyjna, uliczna, street, photo ,foto , streetphoto, streetfoto, portret, digifuck, horyzont zdarzeń, śmakro, bragg, friktekno, freetekno, tekno, odbitki, zdjęcia, sprzedaż, sztuka, fotografia, dzik, koń, dzikoń, cross, sprzedaż zdjęć i odbitek

piątek, 31 grudnia 2010

Centertek 2010 - Obrońcy krzyża

Jak doskonale pamiętamy, tegoroczny sierpień był miesiącem obrony krzyża. Jak widać, tekniwalowi goście, to bardzo pobożni ludzie i krzyża bronili nawet w kilku miejscach. Podobno jeden z francuzów, w rozmowie z pewnym polakiem, dziwił się jakoś tak: "Ja rozumiem, że Polska to katolicki kraj, ale żeby z krzyżem na tekniwal?!".

EDIT 25-01-2011

3 komentarze:

katia pisze...

francuz sie dziwil, ze nie jeden krzyz a nawet wiecej!

Anonimowy pisze...

Złodzieje w PLAY?
Z tego komputera, z którego opublikowano ten tekst Syneloi wysłał SMS z Strony PLAY ; po wysłaniu zbrodniarze zablokowali jemu dostęp do wylogowania się z Play.
Dlaczego Syneloi jest bezczelnie okradany przez zbrodniarzy?

Ponieważ Polską rządzą Targowiczanie pragnący sprzedać majątek narodu Polskiego a siebie uczynić folksdojczami i innymi Judaszami w innych krajach w tym w USA za przysłowiowe srebrniki. Targowiczanie pragną zastraszyć naród Polski, którym zarządzają od zakończenia drugiej wojny światowej dzięki poparciu okupantów w tym z USA.

Dzikoń pisze...

Bardzo trafny komentarz. Brawo!!!